JOANNA

Start

Obiekt usytuowany jest w willowej dzielnicy Międzyzdrojów, na granicy Wolińskiego Parku Narodowego, w niewielkiej odległości od plaży (900 m) i centrum miasta (300 m).

Bliskie sąsiedztwo lasu sprawia, że mogą Państwo komfortowo wypoczywać w warunkach ciszy i spokoju.

W nowym budynku do Państwa dyspozycji oddajemy 6 dużych apartamentów, wyposażonych w pełny węzeł sanitarny (kabina prysznicowa, umywalka, toaleta), telewizory, radia i czajniki bezprzewodowe. Niewątpliwą zaletą jest przestronna, bardzo dobrze wyposażona kuchnia z jadalnią, w której można przygotowywać posiłki we własnym zakresie.

Do dyspozycji gości oddaliśmy:

  • lodówki z zamrażarkami,
  • kuchenkę gazową,
  • toster,
  • ekspres do kawy
  • oraz wszelkiego rodzaju naczynia i akcesoria kuchenne.

Wolny czas można spędzać w małym przydomowym ogródku, w którym istnieje możliwość przygotowania grilla (na wyposażeniu). Dla dzieci przewidzieliśmy dwie huśtawki. Udostępniamy nieodpłatnie bezprzewodowy internet. Zapewniamy również miejsca parkingowe. Przewidujemy możliwość organizowania szkoleń, bankietów oraz imprez integracyjnych i okolicznościowych.

Zapraszamy: www.joanna.wyspy.net

 

 Jeśli któregoś dnia zechcecie Państwo wybrać się na wycieczkę po okolicy to proponujemy obrać kierunek: Świnoujście, Wicko-Wapnica-Lubin,  Wolin,  Wisełka,  Kołczewo. Oprócz tego spędzając urlop w Międzyzdrojach można w ciągu kilku dni odwiedzić trzy inne kraje tj.: Niemcy, Danię i Szwecję.

Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
JOANNA